Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom leszedni? (Lenttöbb)

Honnan tudom leszedni? (Lenttöbb)

Figyelt kérdés
Kilogger a progi neve és ezzel fel lehet törni más emberek gépét az adott személy tudta nélkül. Betiltott progi elvileg torrent oldalakon nincs (ncore, beload, tpb) stb
2011. máj. 24. 21:49
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
Hát ha ott nincs, akkor talán google-ba keresgélj, de nem éri meg szerintem. 8 évet ülni egy gépfeltörésért, de te tudod.
2011. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem keylogger az amit te keresel?
2011. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

14 Alatt vok nem meek börtön csak szivatás szinten , virust kaptam kékhalálal viszonzom


nem keylogger .

2011. máj. 24. 22:39
 4/11 bp1985 ***** válasza:
Akkor viszont pénzbeli büntetés a szüleidnek. De csináld csak. Amennyire értesz hozzá, 2 perc alatt megtalálnak.
2011. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egy ikon kicserélése nem bűn és akit szivatok az asse tudja mi az operációs rendszer.

akkor olyan progit nem tudsz amivel ip alapján belépsz az adott gépbe

2011. máj. 24. 22:47
 6/11 anonim ***** válasza:
nem tom hol hallottad, de sztem jól átbasztak vele. Még le sem szált a heréd, kis vérpistike hacker. inkáb aknakeresőzz...
2011. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ne irj ha fogalmad sincs az adott cuccrol .. -.-
2011. máj. 24. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:
hidd el én jobban értek hozzá...
2011. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bp1985 ***** válasza:

akkor olyan progit nem tudsz amivel ip alapján belépsz az adott gépbe


Segítek, tudok, és kicsit régebb óta dolgozom a területen, mint te felhasználó vagy. Az ikon kicserélése is bűn, mert Számítástechnikai eszközbe való behatolás az is. Olvasd el a jogszabályokat.

2011. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mivel még 14 sem vagy elnézzük neked, hogy abban a hitben ringatod magad, hogy be kell írni az IP címet, rámenni a nagy HACK gombra, és már is bent találod magad a célpontod rendszerében.


Ki kell hogy ábrándítsalak, mert ez a valóságban nem így megy.

Ez a keilogger meg gondolom valami szar fake, és csak te fogsz szívni tőle.

Ahhoz hogy valaki rendszerét feltörd, szaktudás kell nem warez oldalakról össze buherált kamu hackek...

2011. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!