Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Dead...

Mi a véleményetek a Dead Space-ről?

Figyelt kérdés

A I. részre lennék kíváncsi, de ha valakinek a II. is megvan akkor írhat arról és csak jelezze hogy melyikről ír.


Miért tetszik vagy miért nem?


2011. máj. 25. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Zeus válasza...

Dead Space 2 kivitem nagyon jó a sztori meg grafi.

2011. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VODKA0710 ***** válasza:
Szerintem sablonos. Mindig hasonló helyekről jönnek az ellenségek, szinte végig ugyanaz a tennivaló, nekem unalmas. Crysis 2, meg Portal 2 jobban tetszik.
2011. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én most leszedtem mind a kettőt, de az első könnyebnek tűnik! Amúgy meg mind a kettő elég paráztató játék!!! fél óránál nem tok többet játszani vele egyszerre! Izgalmasak!!!úgy nyomnám csak néha tényleg kiráz a hideg!!
2011. máj. 25. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett mind a kettő, bár az első résznél jobban paráztam. Valamiért kicsit Domm 3 feelingem volt a hangulat és a feladatok miatt. A második résznél viszont már nem volt akkora a para, de a játék még így is élvezetes volt. A grafika nekem mindkét játéknál tetszett és a gépigénye sem nagy. Amúgy is szeretem a Sci-Fi témkat és a horrort sem vetem meg.

Azt vettem észre, hogy utóbbi 7-8 hónapban viszonylag sok játékot vettem, mindegyik 2. rész volt és mindegyiket nagyon élveztem (Star Craft 2, Bioshock 2, Dead Space 2, Crysis 2, Portal 2, Witcher 2). Ráadásul még nincs vége: Kiváncsian várom a Batman AC, DNF, Skyrim vagy a Mass Effect 3-t, hogy csak párat említsek...kánaán van

:)

2011. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dead Space 1 kissé unalmas. Vannak benne jó pályák de nekem nem nagyon tetszett.
2011. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!