Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnék több, jelszóval...

Hogy tudnék több, jelszóval védett rar-t egyszerre kitömöríteni?

Figyelt kérdés
Mindegyik fájlnak ugyanaz a jelszava, de unom mindig beírni a jelszót. Van arra lehetőség, hogy beírom előre egy programba a jelszót, és a kijelölt tömörített állományoknál azt alkalmazva mind kitömöríti?
2011. máj. 25. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, ilyen nincs. Viszont a ctrl+c aztán ctrl+v nagyon hatásos lehet.
2011. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kétszázadiknál már unalmas.
2011. máj. 27. 19:25
 3/12 foxicom ***** válasza:
ki is lehet jelölni őket!!!
2011. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ki lehet jelölni, de akkor is minegyiknél kéri a jelszót, külön-külön, nem?
2011. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"ki is lehet jelölni őket!!!"


Ezt most minek írtad? Ennek semmi köze a kérdéshez.

Ha 200 fájlhoz egyenként kell beírni a jelszót, amit 1-2 percenként kér, akkor ülhetek mellette, és semmit nem tudok csinálni mást, mert állandóan felugrik a jelszó kérő ablak. Nem a kijelölés a probléma!


Nehéz elhinni, hogy erre még egy programozónak se akadt igénye.

2011. máj. 27. 21:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van rá valami parancssoros megoldás. Vagy egy másik kicsomagoló program, nem a winrar.
2011. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Parancssoros megoldást nem találtam, de a winrarban van olyan a file menüben, hogy: Set default password. Nem próbáltam ki, de valószínűnek tartom, hogy ez is csak a betömörítésre vonatkozik.


De azt olvastam, hogy a 7zip eleve úgy csinálja a kibontást, hogy ha egy könyvtárban több kibontandó file van és mindet kijelölöd kibontásra, hogy az elsőnél megadott jelszót próbálja meg használni a többinél is. Legalábbis régebben így volt, nem tudom most is így csinálja-e.

2011. máj. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó, ötlet volt a winrar alapértelmezett jelszó. Kicsomagolásnál is működik. Csak arra nem jöttem még rá, hogyan tudok winrarnál csoportosan kijelölni kicsomagolásra. Eddig totalcommander segítségével intéztem ezeket, mert ott kijelöléssel működik, de sajnos akkor nem használja a winrarban beállított jelszót.
2011. máj. 28. 12:19
 9/12 A kérdező kommentje:

Sikerült letölteni egy régi 7zip-et. Ez az amit kerestem. Könnyen használható, és mindent kicsomagol egyszer beírt jelszóval.

Nagyon köszönöm.

2011. máj. 28. 12:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a winrart megnyitod (tehát a winrar.exe-vel, de a jobbgombba is be lehet építeni, hogy küldés winrarba), akkor bejön a winrar normál windowsos böngésző felülete, ahol normál módon, controllal, shiftel lehet ugyanúgy kijelölni több fájlt, mint bárhol a windowsban.


Amúgy meg találtál egy régi 7zipet? Az ingyenes, bármikor letöltheted a weboldaláról a legújabbat.

[link]


A 7zip egyébként a nem teljesen letöltött rarokból is kicsomagolja a töredék fájlt kérdés és külön beállítás nélkül. Így például bele lehet nézni filmekbe úgy, hogy nem muszáj teljesen tölteni az első részletrart sem. Persze a winrar is tudja, de ott ilyenkor külön be kell pipálni, hogy a töredék fájlokat tartsa meg.


De örülök, hogy mostmár ezt is tudjuk, hátha még nekem is szükségem lesz rá.

2011. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!