Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van e olyan program amivel...

Van e olyan program amivel lehet zenét csinálni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=l8kvRy4mx_0 hasonló számot szeretnék én is.

nem olyanra gondolok hogy ha van is ilyen program hogy olyan mint az eredeti stúdióban készült számok csak egy hasonló kaliberü... egyszóval otthoni zenekészítésre lennék vevő


2011. máj. 26. 03:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pl. van a Magix Music Maker, meg még egy csomó. Egyszerűbb is, meg bonyolultabb is. De a Magix az egyszerűbbek közül való.
2011. máj. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én régen a Propellerhead Reason-t nyomogattam sokat, de azelőtt kisebb egyszerű programokkal szórakoztam (pl fast tracker, buzz tracker). Elég jópofa a Reason és az új 5.0 verzióban már elég sokminden van. Viszonylag felhasználóbarát, bár a sequencer részét sosem szerettem túlságosan. Elsőre(főleg kezdőknek) igen komoly programnak tűnik, de ez inkább csak a zenekészítéssel (kicsit komolyabban) ismerkedni vágyóknak való...igaz kiegészítve rendesen midi eszközökkel azért amatőr szinten ütős kis cucc.
2011. máj. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is Reason-nal szerkesztek, na meg a Sonar Lee-vel, viszont ha kicsit tényleg komolyabban akarsz foglalkozni zeneszerkesztéssel, akkor vegyél egy új hangkártyát (ne számítástechnikai üzletbe, hanem hangszerboltba! Mondjuk E-MU vagy M-audio vagy RME márkájút), és mellé egy Midi vezérlőt vagy masterkeyboard-ot. Persze billentyűset.
2011. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!