Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen letölthető programmal...

Milyen letölthető programmal lehetne BOOT lemezt írni?

Figyelt kérdés
Van egy operációs rendszer, amit lemásoltam valakinek a lemezéről. (Másolható verzió). De nem tudtam rögtön lemezre írni, hanem lementettem a teljes tartalmát ctrl+c ctrl+v-vel egy mappába. A mappa tartalmát szeretném most kiírni úgy, hogy olyan legyen, mint az eredeti, mintha arról másoltam volna
2011. máj. 26. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nero-val vagy bármilyen más cd-író programmal kiírod adatlemeznek, ha jó volt a másolás, akkor tökéletesen bootol.
2011. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

1. Még a gyári OS telepítőlemezek is másolható, nincs külön olyan, hogy "másolható verzió".

2. Nem a telepítő fájlok és mappák lemásolásával kell operációs rendszert másolni, hanem a író program cd/DVD másolás funkciójával. Mert így nem csak a telepítő fájok, hanem a lemez minden egyéb beállítása átkerül a cél lemezre (a boot szektor is).

3. A boot szektor persze utólag is pótolható, de ehhez tudni kéne milyen operációs rendszer az.

4. A legjobb CD/DVD író alkalmazás szerintem az ImgBurn. Apró, okos, ingyenes és magyarítható is.

2011. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
WIN7 ről van szó. Igen ettől féltem, hogy nem lesz jó így a másolás. Másképp is csináltam volna, csak nem találtam akkor másolóprogramot a gépemen és net sem volt.
2011. máj. 26. 11:06
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
2011. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!