Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom...

Milyen programmal tudom megnézni hogy a házban a ventilátorok milyen fordulatszámon forognak?

Figyelt kérdés
cha_fan ba vannak dugva , nem molex-be
2011. máj. 27. 12:17
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Az ingyenes Everest Home vagy a továbbfejlesztés fizetős AIDA64.


Jó még a SIW -is, annak az ingyenes változata elég friss.

2011. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Everest home-ba hol lehet megnézni a ventilátorok fordulatszámát? Siw be megtaláltam , de valamit összekever mert 2 cpufan van és egy sysfan.... és amugy is nem tudommiért de nem frissül , 10 percig ugyanazt az értéket irja ki , amit kétlek hogy tényleg ne változna...
2011. máj. 27. 17:15
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

AIDA64 Extreme Edition -ben: Számítógép --> Érzékelő.

Akkor valószínűleg Everest Home -ban is ugyan ott lesz.

2011. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem csinál semmit ha rákattintok , szürke lesz a jobboldali rész....
2011. máj. 27. 17:36
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Az Everes Home -ot már rég nem fejlesztik, valószínűleg újabb az alaplapod annál, mint ahogy az utolsó Everest Home -ot kiadták, ezért nem tudja leolvasni az érzékelőket. Rakd fel az AIDA64 Extreme Edition -t és azzal mennie kell.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
cpu fan hoz speccy pont fele annyit(RPM) ír mint amit linkeltél.... melyiknek higgyek?
2011. máj. 27. 22:25
 7/8 A kérdező kommentje:
2 ventilátoros a processzor hűtő ha az befolyásol valamit , esetleg megzavarhatja a programot , de akkor melyik írja jól?
2011. máj. 27. 22:28
 8/8 A kérdező kommentje:
(2 ventilátoros és ipszilon elosztóval van a cpu fan ba dugva)
2011. máj. 27. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!