Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történhetett a gépemmel...

Mi történhetett a gépemmel egyik pillanatról a másikra megzavarodott?

Figyelt kérdés

Ezzel kezdődött:

-A proxykiszolgáló visszautasította a kapcsolatokat.A Firefox proxykiszolgáló használatára lett beállítva, ám az visszautasítja a kapcsolatot-

Ezt még meg tudtam oldani google-vel,de újraindítás után minden ikonom és minden program amit el akarok érni társítást kér, eltűnt az egér dupplaklikk helyette nyomva kell tartanom a bal gombot,a hangerőszabályzó is inaktív a tálcán....nem értem

Van vírusírtóm AVG, igaz, a tűzfalat nemrég kapcsoltam be


2011. máj. 27. 23:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis a vírusírtó és a tűzfal is ki volt kapcsolva bár én nem lőttem ki egyiket sem tudtommal...
2011. máj. 28. 00:04
 2/4 A kérdező kommentje:
Vírus?rendszervisszaállítás segítene?Megúszhatom rendszerrakás nélkül?
2011. máj. 28. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy pár trójai a gépeden.

Én a helyedben most már nem kisérletezgetnék a vírusírtással,hanem ,-bármilyen nehezen is szánod rá magad-újratelepítenék.

2011. máj. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a Windowst és ne AVG-t használj, mert semmit se ér. ESET Smart Securityt rakj fel legközelebb, abba van vírusirtó, tűzfal, kémprogramkereső.
2011. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!