Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki ismeri a GTA San Andreast?...

Ki ismeri a GTA San Andreast? (többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv! Van egy problémám a San Andreassal...

Eredetibe van meg!

Amikor leszedem a 100%-os mentést a GTA-hungary oldalról, berakom a mentések mappába, belépek a játékba, és ott van! A mentések között ott van azzal a címmel hogy "A történet vége" Rákattintok, és mi történik... A játék elejétől kezdi!

Mit csináltam rosszul?

A többi meg hogy vannak ezek a mapok, modok, modellek stb... még a GTA-hungary oldalon, és ezeket melyik mappába kell berakni? Nem találom :S

Előre is kösz a válaszolóknak!


2011. máj. 28. 18:58
 1/6 hellosztok ***** válasza:

ha már be olvasa a mnetést akkor nem lehet gond nem lehet az hiogy roszul csináltadm amugy meg ha letöltöd akkor elöb érdeklödj a googléban utána hopgyan kell be építeni pontotsan bár szerintem biztos jó de nem tom biztosan....

lehet az hogy a mentés csak át verés valaki fell töltöte hogy 100%mentés ozt kozbe meg else kezdte. amugy én is ugy szoktam ha valamit nem tok a google jó segítség azonbelül is a youtube.com


http://www.youtube.com/watch?v=OqDDYpxLz6Y

2011. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Eredetinél nekem sem ment a mentés... Viszont letöltöttel simán megy.
2011. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaaaa akkor az a baj szerintem, hogy eredeti.

Am a GTA-hungary egy hivatalos gta oldal, oda nem tölthetnek fel kamu mentést :D

2011. máj. 29. 07:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont akkor törlöm az eredetit és letöltöm :D
2011. máj. 29. 07:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Pff ezért érdemes volt megvenned.
2011. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy ilyen hülye az eredeti játék...

Többet nem veszek semmit, mostantól csak letöltök játékokat, mert így nincs értelme, hogy semmi modot, mapot, mentést nem tudod rárakni... Szal ennyit az eredetiről!

2011. máj. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!