Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért eszik a Win7 x64 Prof....

Miért eszik a Win7 x64 Prof. Rendszerem 1.5GB RAM-ot alaphangon?

Figyelt kérdés

Itt van egy screenshot a taskmanager-ből.


[link]


Nem az a 120MB érdekel, ami most a Firefox és Paint jelenlegi futása elemészt.


Összességében mért is kell a rendszernek 1,4-1,5GB?


msconfig-ből kilőttem már minden nem kívánatos elinduló programot, de nem lett sokkal jobb így sem.


2011. máj. 28. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen videókártyát használsz?
2011. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ASUS Radeon HD6850 1GB GDDR5, tehát az ATI Catalyst Control Center-e fut. Ez enne ennyi ramot?
2011. máj. 29. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen, ez nagyjából normális.
2011. máj. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kártyám van.64 bites win7-el.Levelező és böngésző megnyitva.1.8GB memóriát eszik.Szerintem a 64 bites windows alapból több memóriát igényel.A windows ultimate verzió.
2011. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor bele törődöm. Igazából az a fura, hogy van több gépen is a közelemben win7, és mindenhol kb 35%-ot elemészt az össz. ramból, mintha ez egy limit lenne. Lényegtelen, hogy 2, 4, 8GB RAM van a számítógépben, mindig 1/3-át megeszi (8GB esetén kicsit kevesebbet, de nem sokkal)
2011. máj. 29. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól látod, a win általában 30-50%-ra állítja be mindig a memória kihasználtságát alapból. Dehát azért van a memória, hogy használja. Ha másnak kell a memória, akkor kiveszi belőle, ami addig benne volt, hogy legyen pl. a játéknak hely. De egy másik, külső, jobb programra is bízhatod a memória menedzselését.
2011. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmegy így is a rendszer, csak sokaltam a megevett ramot. Emlékszem, hogy régen az xp-m evett 180-250MB ramot:).
2011. máj. 31. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!