Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty 2 fps lagg segítség?

Call of Duty 2 fps lagg segítség?

Figyelt kérdés

Hali, na szóval a cod2-ről lenne szó.

Na szóval belépek a játékba alap van 1 kis akadás, alap 200fps, beírtam ezeket: /com_maxfps 125, /sv_fps 100

belépek a szerverre, mit látok: 1fps 2 fps 15fps 30fps

még nem dermedtem meg de miután beléptem a szerverre választom a fegyvert, folyamatos akadás van és nem tudom lekezelni néha a punkbuster kidob az fps laggtól is

olyan durva 20-30fps-nél k*rvára akad utána 40-50re felugrik abbahagyja utána felmegy még 70-80-90-100ra és akkor sem akad utána megint kezdődik előről és 1 perc nyugtom nincs :S

fix fps-ek nem válnak be egyik se /com_maxfps 125/250/333 egyik sem jó semmit se javul csak a menüben pl 125öt beírom akkor megse mozdul onnan ha 250et akkor 200van és ha a 333at írom akkor is.

Barátom mondja nekem hogy directX7-en játszak mert hát van automatic és directX9 is egyik sem működik se semmi és akadok és laggolok mint állat :( help


2011. máj. 28. 22:22
 1/5 anonim válasza:
Ha eddig nem laggoltál a felbontástól vagy a dx-től akkor nem az a gond. Szerintem újra kéne raknod a rendszert, mert vagy bekaptál egy vírust (ha nincs v.írtód) az kötheti le a procit.
2011. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez volt a xfx5750 vga val és utána lefüstölt de kicserélték szerencsére:)
2011. máj. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha laggolsz akkor a netet kell átnézned, mert a lagg a Latency, azaz ms(Ping) jelentése.Ha szaggat, futtasd le a Game Booster programot minden játékmenet alatt, hogy a háttérbe futó alkalmazásokat leállítja.Emellett futtasd le egyszer-kétszer az Advanced SystemCare programot, töredezettség-mentesíts, szabadíts fel egy kis helyet a fő meghajtón(ahol a Windows trónol).
2011. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha ez sem javít, akkor érdemes újratelepíteni a Windows-t, felrakni a legújabb DirectX szoftvert illetve videokártya drivert felrakni.
2011. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
váó! köszi a segítséget! :D próba szerencse, örökhálám :)
2011. máj. 29. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!