Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Video/Gif to mobil swf Mivel...

Altrifla kérdése:

Video/Gif to mobil swf Mivel csinálható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék 1 rövid gif animációt swf formátumba alakítani, azért mert a telefonomon (SE T700) háttérnek szeretném.

Azért nem a gif kiterjesztésűt akarom használni, mert azokat valahogy nehezebben, lassabban játsza le a teló, így darabosabban mozog a háttér.

Gondolom azért mert jóval nagyobb a mérete.

A műveletet már vagy 10 konvertáló progival megcsináltam, de 1iket sem tudom lejátszani a készüléken. Különben jók lettek (240x320).

(Van 1 másik animációm is. Az meg van mind a 2 formátumban. Azt én alakítottam át annak idején, de hogy mivel...? :-( )

Kínomban már sikerült az eredeti gif-et avi-vá alakítani. Az megy is szépen, viszont nem rakható ki háttérnek.


Tudna valaki ajánlani 1 kipróbált programot?

Előre is köszönöm.


1 pár nagyobb amikkel nekem nem sikerült:


ANY DVD CONVERTER

FORMAT FACTORY

TOTAL VIDEO CONVERTER


2011. máj. 29. 06:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt van két alkalmazás, amivel megoldható a dolog:

Macromedia Flash

Adobe Flash


Nem mindegy milyen codert használsz, mit támogat a telefon, és az sem mellékes, hogy milyen flash playert használsz a telón.


Ja, és ezek az alkalmazások, nem sima konverterek, hanem flash-ek készítésére szolgálnak. Azok a flash-ek, amiket Adobe vagy Macromedia Flash-sel készítettem, eddig mind működtek okos telefonokon is, persze csak azokon, amik támogatják a flash-eket.

2011. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!