Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell átírni az Adobe...

Hogy kell átírni az Adobe Premiere CS5 telepítése előtt a C:\Windows\System32\drivers\etc mappában lévő hosts fájlt ahhoz hogy "aktiváltan" működjön az Adobe Premiere?

Figyelt kérdés
Le van írva agolul, elolvastam, de nem jutottam semmire mert amit írtak az full értelmetlen logokátlan lépésekkel teli hülyeség...
2011. máj. 29. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit írtak pontosan angolul? Egyébként csak be kell másolni pár sort abba a fileba.
2011. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen... be kell másolni pár sort. De a fájba hova? Elejére végére vagy a közepére? Annyit ki tudtam venni hogy nem mind1 hogy melyik sorba és hogy hány sort kell kihagyni... :S:S
2011. máj. 29. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
másold a végére...egyébként mindegy, hoyg hova, csak egész sorok legyenek.
2011. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bemásoltam a végére, elmentettem a fájlt és elkezdtem telepíteni a programot. Elvileg ennyi nem?
2011. máj. 29. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ettől még nem lesz aktivált...ez csak megakadályozza, hogy tudjon a szerverekkel kommunikálni a proggi.
2011. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Feltelepült! Működik! Kezeli a videófájlokat, stb...

Később sem lehet gondom vele? Nem kell aktiválni vagy ilyesmi?

2011. máj. 29. 14:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah és még légyszi annyit mondj meg hogy miért nem kezeli az .MKV fájlokat?
2011. máj. 29. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:
sima windows media player lejátsza? ha nem, akkor hiányzik hozzá vmi kodek. én cccp-t szoktam felrakni....másrészt sztem ha nem aktiváltad kézzel, akkor majd baja lesz pár napon belül.
2011. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!