Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Több windows karbantartó...

Több windows karbantartó program használata egy pc-n?

Figyelt kérdés

-Ccleaner

-Wise Registry Cleaner

-Giga Tweaker 3.1.3

Ezekről a progikról van szó. Érdemes e mindhármat használni? Illetve ha nem,akkor melyik a jobb?


2011. máj. 29. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég a ccleaner.
2011. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem használom. Ha kiismerted, kézzel vagy batch fájllal is tökéletesen tisztán tartható, példa rá a 2.5 éves újszerű XP-m. :)
2011. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, tapasztalatból mondom, hogy mindegyik szoftver máshogy áll a dolgokhoz. Ha próbaként egymás után futtatod őket, mindegyik fog valami szemetet találni. A Ccleaner pl nem tisztítja rendesen a reg-et. Persze idővel rájössz, hogy melyik a legjobb neked. (Én egyébként a Winoptimizert használom)
2011. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Advanced systemCare ami bevált.. Cleaner inkább lassítja a rendszert minden egyes használat után valamiért. Én így tapasztaltam. Ritkán Ashampoo WinOptimizer-t is lefuttatom..
2011. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Úgy látom,ennél a témánál is mindenkinek más és más válik be.

2011. máj. 30. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!