Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám leszedni az új...

Hogyan tudnám leszedni az új mozillát és visszatenni a régit? A mozilla 3. 0-t honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Firefoxra gondolsz? Simán uninstallod az újat, és feltelepíted a régit.

Innen letöltheted a 3.0-sat: [link]

De ugye ezt csak tesztelési célra akarod használni, és nem aktívan internetezésre? Ha internetezni akarsz vele, én semmiképp nem ajánlanám, hogy ezt használd, mert tele van biztonsági résekkel, amiket azóta az újabb verzióban kijavítottak. Szóval 3.6.17 előtti verziót aktívan ne használj szerintem, a korábbiak nincsenek supportálva (nem javítják a hibáikat)

2011. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én eddig a régit használtam, igazából azért kellene azt visszaraknom, mert van egy program amit firefoxra írtak, és mint kiderült az új firefoxnál nem jó... és nekem szükségem van arra a programra, ha tudom hogy az új firefoxon nem jó, akkor is nem frissítettem volna, de már idegesített h állandóan beadja, hogy frissitsem. :S
2011. máj. 30. 13:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a weboldalak fokozatosan megszüntetik a régebbi verziók támogatását, mivel nem tartalmazzák azokat a szabványokat, amikkel a modern weboldalak készülnek.


Arról nem is beszélve, hogy a régió verziókat már nem frissítik, e miatt sokkal sebezhetőbb lesz a géped, mivel könnyű lesz kihasználni a biztonsági réseket.


Mindegyik böngészőből csak a legújabb verziót szabad használni.

2011. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Firefox bővítmény pedig előbb-utóbb elérhető lesz az új verzióra is, türelem. Itt nézted? Nincs már a 4-es verzióra? [link]
2011. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem ilyen programra gondoltam, ez az ETR-ext, ha egyetemista vagy akkor hallhattál róla, kiszámolja az átlagaimat, meg sok mindenben segít, hogy ne legyen olyan bonyolult az ETR (egységes tanulmányi rendszer) :)
2011. máj. 30. 13:11
 6/13 anonim ***** válasza:

5-ös béta firefoxot raktál fel? A 4-essel még mennie kéne ennek: [link]

(igaz nem próbáltam, csak install.rdf-ben lévő maxVersion alapján mondom)

2011. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4.0.1 van...
2011. máj. 30. 13:44
 8/13 anonim ***** válasza:

itt van a 3.6-os ,ez még nagyon jó :


[link]

2011. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem simán feltelepült 4.0.1-re...utána mi gond van vele?
2011. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ha belépek ETR-be egyszerűen nem adja be... ezt írja ki: Error: elem.childNodes is undefined
2011. máj. 30. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!