Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baj a bluetooth-telepítés...

Mi a baj a bluetooth-telepítésben?

Figyelt kérdés

azt hiszem ilyenem van: [link]

már pár éves, és levan kopva róla minden, de asszem ilyen. elhagytam a telepítő cd-jét :( most újra lett rakva a gépem, haverom küldött telepítőt,feltettem (tuti h jó volt, a telepítő mert már ismerős volt az egész program) de valamiért nem jó:S ha piros a kis ikon akkor nem okés, annyit tudok hogy fehérnek kéne lennie, de most piros, és nem is működik:S aztán küldött még valami programot5, azt is elkezdtem feltenni, de ezt írja ki: "Please press F2+Fn to turn on Bluetooth"



segítenétek hogy ez mi? mit kell csinálnom? nem vagyok mégcsak angolos se, a haverom aki küldte pedig időközbe elment melózni, és én totál hülye vagyok ehhez, de fontos lenne hogy még ma fel tudjam tenni.

vagy úgy is jó, ha tudtok küldeni vmi normális programot,amivel megyek is valamire. köszönöm előre is:)


2011. máj. 30. 16:43
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

"Please press F2+Fn to turn on Bluetooth"

Azt kéri, nyomd meg az F2+Fn billentyűket a Bluetooth bekapcsolásához.

2011. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azta:D köszi. most megpróbáltam már nem írta ezt ki :o szal tényleg nem értem.

de még midngi piros a kis ikon, és ha rámegyek ezt írja ki:


'Bluetooth device not found.

please verily that your Bluetooth device is properly connencted and turned on'


most mit kéne csinálnom?:S már próbáltam újra indítani

2011. máj. 30. 17:31
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Nem talált csatlakoztatott eszközt. Kéri, hogy ellenőrizd, helyesen van-e csatlakoztatva...
2011. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

basszus, pedig már 3x megpróbáltam a "kihúzom-visszadugom dolgot" gondoltam h ez a baja:S na mindegy:\

2011. máj. 30. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Máshová nem tudod dugni?
2011. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!