Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP a Windows/Preftech mappába...

XP a Windows/Preftech mappába mik kerülnek? És miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 11:37
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
A gyakrabban használt fájlokat a rendszer ebbe a mappába tárolja, hogy legközelebb gyorsabban töltődjön be, azonban idővel feleslegessé válnak, törlés után frissített fájlok kerülnek helyébe.
2011. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor törölhetők büntetlenül?

okoznak valami bajt (pl lassulás), ha nem törlöm? Nem sok van benne: kb 3 mega

2011. máj. 31. 12:21
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Akkor meg mit foglalkozol vele?! :D
2011. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak ki vagyok váncsi. A múltkor unistalláltam a skypeot. Azután még rákerestem, hogy a gépen hol van még skype nevű fájl. (mert előtte a párom is le akarta tölteni az új verziót és nem tudtam, hogy ő hová tölthette le a setup fájlt) És a keresés eredményeképp volt vagy 4-5 skype(meg utána számok. méghozzá soorszámok) fájl ebben a preftechben. De nem tudtam mik ezek. Azért persze törööltem.
2011. máj. 31. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobb ha ehhez nem nyúlsz.

A Windows azért tárol itt dolgokat, hogy a programok indításakor könnyebben találja meg az adott program által lemezről olvasott adatokat.

Egyszerűbben: gyorsítja a programok indulását, ha kitörlöd, egy ideig lassabbak lesznek. (XPnél még nem igazán volt jó a technológia, lehet, hogy észre sem vennéd ezt a lassulást.... :p)

2011. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!