Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Re-Volt, miért nem megy?

Re-Volt, miért nem megy?

Figyelt kérdés

A Re-Volt játékkal szeretnék játszani Win7-en, amihez találtam is egy magyarázatot. Másolom:


Töltsd le a Re-Volt 1.207 patchet

Másold a letöltött fájlokat a Re-Volt telepítési mappájába (C:/ProgramFiles/Acclaim Entertainment/Re-Volt/)

Csinálj egy parancsikont az asztalra, vagy ahonnan futtatni akarod

A parancsikon céljába illeszd be ezt: “-sli” (“C:\Program Files\Acclaim Entertainment\Re-Volt\revolt.exe” -sli)

A kompítibilitási ablakban állítsd be ezt: “Windows 98/ME”

Parancsikonra jobb gombbal kattintva, indítsd el a játékot Adminisztrátorként

Élvezd a Re-Volt játékot úgy, mint régen


Viszont elakadtam ott, hogy a cél-ba a sli-t nem fogadja el, azt írja, hogy nem létezik ilyen fájl. Ez mi miatt lehetséges?????


2011. jún. 1. 14:01
 1/2 foxicom ***** válasza:
Rosszul illeszted be. vagy ellenőrizd hogy meg van e a revolt.exe!!!
2011. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha nem írom oda a sli-t, akkor engedélyezi, mert akkor elindítja a játékot csak ugye betöltés közben megakad... viszont elméletileg akkor működne rendesen, ha odaírom, hogy sli (bár nem értem hogy miért) amit viszont nem enged
2011. jún. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!