Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zene szerkesztő progi. Hogyan...

Zene szerkesztő progi. Hogyan lehet ezt?

Figyelt kérdés

Van olyan zeneszerkesztő, aminek a segítségével szét lehet választani a zenei alapot és az éneklést?


És hogy zene szerkesztésére melyik programot ajánljátok... Előre is köszi!!!


2011. jún. 2. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Zeneszerkesztésre Audacity, ének lekeveréséhez valamilyen karaoke program kell. Valamikor volt ilyenem, de nehezen használtam, a betöltést is csak midi formátumban fogadta el.
2011. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azért midi formátumban fogadta el a betöltést, mert a midi csak szimpla jelekből áll amik hangmagasságokat jelölnek, és a program rendeli hozzá a hangszínt később, amit használsz. Ebből levonva a következtetéseket, ilyen esetben az éneket egy számról nem nagy kunszt levenni, nemigaz? Olyan amire te gondolsz, hogy "különválasztani", erre a jelenlegi technika úgy tudom nem képes. Viszont sok ügyes trükk van különféle programokkal, amivel el tudod "tüntetni" az éneket a számból, de ezzel komoly károkat fog szenvedni maga a zene is, sokkal butábbul szól majd, egy jobb fülű észre fogja vennia különbséget.

Egyébként már az Audacity-vel is meg lehet ezt csinálni szerintem, és az még ingyenes is. A Sound Forge nagyon ügyes és könnyen kezelhető program még, de az fizetős, vagy torrentel abáld le. :)

2011. jún. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! és mégis ez az ének leválasztás a zeneszámból hogyan történik, ugyanis nekem maga csak az ének kellene zenei alap nélkül. Esetleg valami tutorial féleséget nem tudtok?
2011. jún. 4. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!