Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot ajánlotok,...

Milyen programot ajánlotok, amivel mp3-t audioba lehet konvertálni? És hogy lehet win7 alatt kiírni cédére íróprogram nélkül?

Figyelt kérdés
Bocsánat, tudom hogy banális kérdések, de nagyon béna vagyok és nem találok konvertálóprogramot... és nemsokára jön a barátnőm, akinek megígértem, hogy megcsinálom.
2011. jún. 3. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:

egy kezdő válasza:


szerintem nincs audio formátum..gondolom olyan eszközön akarod lejátszani, amin csak audio mód van csak. Erre a megoldás--a lemezíróprogramban nem tudom pontosan, hogy hol van de az "AudioCD write" vagy olyan dolog amiben benne van az audio szócska. erre rákattintasz és itt bármilyen formátumú hangot ráírhatsz.

Megjegyzés: az audio és az Mp3-as lemezírás között a különbség az, hogy míg az audio-nál a perceket nézi a program(általában egy 700 mb-os lemezre 80 perc audio fél rá)szóval annyit tudsz rárakni, amelyeknek az összideje nem több mint 80 perc.

Mp3-as itt csak a területet(mb-t) nézi, itt összesen 700 mb(egyszerű CD esetén)zenét lehet rálökni.

Íróprogram nélkül nemfog sikerülni, de én mintha xp-n egyszer a sajátgépben egy-két zenét véletlen ráhúztam a lemezre és elkezdte kiírni, de ez lehet véletlen volt meg Xp-n szóval nem tudom, hogy 7-en lehet-e ilyet csinálni..

Biztos lesz aki tudja!!

2011. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!