Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen boot idejű vírusírtók...

Milyen boot idejű vírusírtók vannak?

Figyelt kérdés

Át szeretném vizsgálni a gépemet a Windows betöltődése előtt.

Az avastról tudok, hogy van ilyen funkciója.


2011. jún. 3. 15:02
 1/7 A kérdező kommentje:
És mit használnak a szervizekbe vírust írtani?
2011. jún. 3. 15:04
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom a szervizekben a jó öreg formázást használják :D
2011. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a szervizekben ha beviszed a géped pl. hogy az a baja hogy nem működik az egér vagy a billentyűzet vírus miatt akkor ott formázni szoktak. más tipp nincs. De miért akarod bootba vizsgáltatni a géped. bekapcsolod és átmész rajta a vírusírtóddal. ugyan annyi virust fog észlelni.
2011. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És mivel csinálhatok teljes formázást?


XP-nél még asszem lehetett, de az nincs meg nekem. Csak Windows 7-em van, ott meg csak gyorsformázás van.


Vagy tök mindegy?

2011. jún. 3. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is windows 7-em van és van 1 fajta formázás. Ahol van a windows ott nem birsz formázni. rámész hogy formázás és ott van hogy gyorsfirmázás és azt ne pipázd ki és akkor lassan formázza. Többet ér ha valakitöl kérsz el windows 7 telepítős és bootolod meg minden és mikor megkérdi hogy hova rakja akkor ott van hogy haladóknak beállítás és ott kidob még több beállítást és rámész az egyik particióra és rámész hogy formázás, meg a másikra is rámész és azon is formázás.(attol függ mennyi particiód van) és akkor megmondod hogy hova rakja a windows és felrakja és kész a formázás.
2011. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak 1 partícióm van, 239 GB-al. :)
2011. jún. 4. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor berakod a windows telepítő cd-t és ahogy elmontam hogy windows 7-nél van 1 opció rámész (valami HALADÓ vagy mi van benne szó) és ott kidobja hogy formázás arra rámész formázza a particiodat és újrarakod a windowsot
2011. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!