Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom elmenteni PDF...

Hogyan tudom elmenteni PDF formátumba?

Figyelt kérdés
Egy Microsoft Word-ös dokumentumomat szeretném lementeni PDF fájlként. A számítógépemre telepítve van az Adobe Reader program, de a "Mentés Másként --> Fájltípus" - nál, nem jelzi ki a PDF-et. Vagy esetleg az is előfordulhat, hogy két, teljesen különböző programról beszélek? Ez-esetben elnézést mindenkitől...
2011. jún. 3. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az újabb M$ Office-okban az OpenOffice-ban, a LibreOffice-ban van lehetőség pdf-be exportálni.

Vagy ha feltelepítesz egy virtuális nyomtatót, és kinyomtatod avval (a nyomtatóknál megtalálod), akkor egy pdf-be nyomtatja ki a dokumentumot.

[link]

2011. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

A Word egy szövegszerkesztő, a PDF pedig vektorgrafikus képformátum.

2011. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ :)


Utolsó válaszoló, én nem a Wordről, hanem az Adobe Readerről és a PDFről beszéltem, hogy ezek-e két külön programok :)

2011. jún. 3. 22:50
 4/5 Mugen ***** válasza:
Ha nincs új MS office-od, akkor sincs gond. Le kell töltened egy DoPDF nevű programot. Ez tulajdonképpen feltesz egy virtuális nyomtatót a gépedre. Bármit amit megpróbálsz kinyomtatni ezen a nyomtatón, azt lementi pdf-be :).
2011. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lementettem, telepítettem, használtam, sikerült! :-) Köszönöm a segítséget!
2011. jún. 4. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!