Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet sims 2-be az...

Hogyan lehet sims 2-be az összes kiegészítőt egyszerre elindítani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a sims 2-őt, a sims 2 pets-et és a sims 2 éjszakákat. És ha elindítom valamelyiket akkor csak külön külön adja be őket. Ha az éjszakákat indítom el akkor nincsenek benne állatok. És utoljára a petset szedtem le, de beteszem daemon toolsba és nem indul el. Van hozzá crack is de nem írja felül, hanem átteszi parancsikonná. segítsetek légyszi :) köszönöm
2011. jún. 4. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra az egészet. Kezd a sims2-vel, utána tedd fel azokat amelyikek esetleg nem magyarok, legvégére magyart hagyj. A legutolsót crackeld csak fel, és azt indítsd. Nekem így volt jó, és mind futott.
2011. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de beteszem daemon toolsba és azt írja ki h tegyem be a sims 2 házikedvencek lemezt.
2011. jún. 4. 14:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Kitöröltem a házi kedvenceket és így elindul az éjszakák. ezt töltöttem le: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 4. 14:23
 4/5 A kérdező kommentje:
mégsem a házi kedvencek a baja, hanem csak 1 kiegészítőt enged meg nem tudom miért :(
2011. jún. 4. 16:28
 5/5 A kérdező kommentje:
már megvan :D
2011. jún. 4. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!