Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 nemzedékek miért nem...

Sims 3 nemzedékek miért nem indul el?

Figyelt kérdés
amikor feltelepítettem a Nemzedékek kiegészítőt és a crack-elés után elindult, ahogy kell, viszont a betöltés után ahol várost lehet választani ezt írja ki: " Nem tudjuk megerősíteni, hogy a birtokodban lévő lemez a The Sims 3 Nemzedékek jogtiszta másolata. Kérjük vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal!" Nem tudom, hogy mi lehet a probléma...nagyon hálás lennék, ha valaki tudna valami ötletet adni, vagy tanácsot, hogy most mit csináljak.
2011. jún. 4. 20:28
 1/8 anonim válasza:
A The Sims 3 Nemzedékek-et az EA kóddal védte,ezért csak az eredeti megy simán!Nekem megvan CD-n(megrendeltem),és nekem nem ír ilyet!
2011. jún. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sam02 válasza:
100%
A sims 3 nemzedékeket crackelted ?? mert a sims 3 nemzedékek crackjével a sima alapjátékot kell crackelni..vagyis úgyan úgy crackeled csak nem a kiegészítőt hanem az alapjátékot..nekem is ezt írta ki és már simán megy :) Sok szerencsét :)
2011. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2011. jún. 5. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
köszi, nekem is működik így! :D
2011. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Nektek rendesen megy a játék?mert én több helyről töltöttem és egyik sem volt jó... nem volt teljes és nem tudtam vele játszani...

Valaki tudna írni egy linket hogy honnan töltöttétek le? Vagy ha átküldenétek mondjuk msn-en...

Lécci nagyon ki szeretném próbálni és már napok óta szenvedek vele :(

2011. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sam02 válasza:
BitHUmen torrent oldalon teljesen fennt van és tökéletesen megy :)
2011. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én úgy crackeltem, ahogy írtátok, vagyis az alapjáték bin mappájába másoltam a fájlokat, de akkor azt írja ki nekem indításkor, hogy helyezzem be a lemezt...Segítsetek légyszi! :(
2011. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
úgy kell csinálni h minden játék előtt mountolod (vagyis berakod daemon toolsba). kihozza a telepítőt meg az uninstallt. azokat ikszeld le, lényeg h a meghajtóban érezze a "lemezt". utána játszhatsz vele. :)
2012. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!