Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom kinagyítani egy...

Hogyan tudom kinagyítani egy játék ablakát teljes képernyőre billentyűparanccsal?

Figyelt kérdés
A World of Warcrafttal játszom, és a haverom mikor itt volt egy billentyűparanccsal kicsinyítette le az ablakát. Hogy tudom felnagyítani teljes képernyőre?
2009. márc. 19. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem Bal Alt+Enter, de még nem próbáltam.
2009. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kipróbáltam...sajnos nem jó, de azért köszi
2009. márc. 19. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
F11 sokszor. Bár nem tudom, hogy játéknál is működik-e
2009. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A WoW beállításainál van egy kis pipálható négyzet, hogy ablakban fusson. Biztos van hozzárendelve vmi billentyűparancs, nézd meg..
2009. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
alt+tab, vagy win gomb (bal ctrl és alt között)
2009. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

SHIFT+F4 ez jó?

Nekem az RBR-en működik de ezen nem tudom!

2011. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ALT GR + F11
2014. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha még nem jelentkeztél be, csak a kezdőképernyőn vagy akkor oldalt options vagy system gomb, és a displaynál lehet állítani hogy fullscreen / fullscreen(windowed) / windowed, ott válaszd ki ami neked kell. ha már a játékban vagy, akkor Esc (escape billentyű (balra legfölül)), options / system (verziótol függöen) és ott is a display (azt hiszem window mode-nak hívják) fullscreen / fullscreen(windowed) / windowed. HA VAN gyorsbillentyű, akkor azt látod ha ráviszed a kurzort a gombra / feliratra. F11 nem biztos hogy működik.
2016. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!