Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ennek a karaktermegjegyzős...

Mi ennek a karaktermegjegyzős programnak a neve és honnan tudom letölteni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Hallottam egy olyan programról, ami a leütött karaktereket megjegyzi és dokumentumként tárolja azokat a számítógépen. Mi ennek a programnak a neve és honnan tudnám megszerezni? Van-e esetlegesen valami veszélye ennek a programnak? Hol tudok utána olvasni a használatának? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 6. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ms Word


www.microsoft.com

2011. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Keylogger. Például ilyen:

[link]

Olvasnivaló:

[link]

2011. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csorby ***** válasza:
huu ez engem is érdekelnd,majd le is töltöm és ez valamilyen dokumentumbe el is menti?és ezt hová menti el?
2011. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
letöltötte, de a letöltés listán nem tudom megnyitni és azt sem tudom, hogy hova mentette el. miért?
2011. jún. 6. 13:29
 5/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Oda mentette, ami be van állítva a böngésződben. Firefox-nál például meg lehet nézni az Eszközök/Beállítások/Általános fülnél, illetve azt is lehet választani, hogy minden mentésnél kérdezzen rá a helyre.


Előzőnek:én nem használom, de a leírásban ott van, hogy a programból exportálható HTML/XLS formátumba.

2011. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem mentette el oda. és megnyitni sem tudom..:S
2011. jún. 6. 14:17
 7/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Passz, nekem lementi és meg is nyitja. Nálad lehet valami gubanc.
2011. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

OpenOffice

LibreOffice :D

2011. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!