Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban hogyan kell...

Photoshopban hogyan kell élesíteni egy elmosódott nem túl éles képet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 18:56
 1/9 vagyokakilehetek ***** válasza:

ha nem értesz hozzá akkor miért használod?

mert sikk ps-t nyomni?

van egyszerűbb és könnyebben használható program is ilyen célra.


GIMP

PHOTOFILTRE


[link]


[link] #sclient=psy&hl=hu&client=firefox-a&hs=Ovy&rlz=1R1GGLL_hu___HU421&source=hp&q=k%C3%A9p+%C3%A9les%C3%ADt%C3%A9se+photofiltre&aq=f&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=b18bb2421045447c&biw=1626&bih=880

2011. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

azért mert divat használni PS-t. Meg amúgy is...úgy van ezekkel a programokkal mindenki,hogy megnyissa és tudja kezelni az összes funkcióját. Nem tudom,hogy milyen verziója van meg nekem,mivel én nekem az életesítés már nem volt meg,hiába nyitottam meg nem tudtam élesíteni.

Ez fura dolog pedig volt egy 16 éves fiú ismerősöm ő tudott neon betűket készíteni. Ő is megnyitotta a PS-t és tudta.

Te neked melyik verziója van meg,hogy feltelepítetted és tudtad használni minden fajta képzés,használat és semmi tudás nélkül tudtad használni?

2011. jún. 6. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez aztán fogalmazás a javából :D valami 12éves kislánnyal van dolgunk
2011. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vagyokakilehetek ***** válasza:

én nem használom...

de a google-t viszont igen.

[link]


tessék némi segítség...

2011. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi sikerult a sharpen volt amit kerestem.


De melyik az a verzio amit mindenki tud hasznalni? nekem valmi extended verzioja van meg.

Ez valmi bovitett cucc vagy profi cuccc..nekem olyan kell ami lite másnevem lama...amivel tud minden evfolyamtarsam nyomni a csili vili cuccokat...mint a rajoknal csak itt nemi butitott fénykekre gondolok. Nem annyira gizdás,hanem valmi elitebb,modositott kepeket akarok szerkeszteni.

2011. jún. 6. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Úristen adjatok egy fegyvert és egy lőszert hozzá...
2011. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vagyokakilehetek ***** válasza:
megértelek :D:D:D
2011. jún. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vagyokakilehetek ***** válasza:

tessék akkor talán használd ezt a segédletet.



Adobe Photoshop Gyorstalpaló DVD


Az Adobe zászlóshajója a Photoshop, amely a világ vezető grafikus, képszerkesztő szoftvere. Sok könyv jelent már meg arról, hogy miként sajátíthatjuk el a Photoshop kezelését, de magyar nyelven a Photoshop Gyorstalpaló az első multimédiás oktató DVD, amelynek segítségével gyorsan és játszva tanulhatunk.


A hivatalos Adobe oktató, Perhiniák Márton által összeállított, és előadott tananyag a legalapvetőbb műveletektől az egészen profi képszerkesztési technikákig vezet végig. A tanulást a DVD-n mellékelt gyakorló fájlok segítik.


A 12 órányi tananyag teljesen kezdők és haladó felhasználók számára is egyaránt sok érdekes tanulnivalót rejt magában. A műveletek nagy részét régebbi verziójú Photoshoppal is követni lehet, de ajánlott a CS3-as vagy CS4-es változat beszerzése. A DVD-n található 6 fejezet közül az utolsó kizárólag a legújabb (CS4-es) verzió új lehetőségeivel foglalkozik.


[link]


ha van NCORE regisztrációd vagy valamelyik ismerősödnek akkor innen beszerezheted.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolso koszi szepen

meg van nekem is ..mar megneztem egyszer

2011. jún. 10. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!