Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban? Gép fejlesztés vagy xbox 360

Figyelt kérdés
(AMD athlon x4, 2gb ddr II 800mhz, hd 6670 512mb,)
2011. jún. 8. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen XBOX.
2011. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen asztali.


Kontrollerrel csak sportprogramokat, meg verekedős játékokat lehet játszani. Ja, meg ugri-bugri platformjátékokat.

2011. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal!


Pl. az FPS és stratégia kész rémálom konzolon. Még ha képes vagy megszokni a kontrollert, akkor sem lesz ugyan az a játékélmény, arról nem is beszélve, hogy egy tök alap LAN party -n is szétvernek. :D

PC-hez sokkal könnyebb tört játékot szerezni.

Konzolon meg a gatyád is rámegy az eredeti játékokra, ha meg hack -elteted oda a garancia.

PC-n még az eredeti játék is majdnem fele annyiba kerül. Ebből az árkülönbözetből meg apránként megvannak a későbbi fejlesztések is.

2011. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom PC, de nem ezt fejleszteni hanem egy újat.Egy új jófajta gép már van 60ért integrált videókártyával, 10 ezerért azt is kapsz elég jót.

Tehát egy új gépet, majdnem ott vagy árba mint egy XBOX.

Mennyiért vennél xboxot?

2011. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemrég adtam el a PS3-at. Az elején azt hittem,hogy jó lesz,mert sokan használják. Tudom itt most xboxról van szó,de a lényeg az,hogy

1, a pc-m úgyis fejleszteni kell

2, a bill+egér kombó a legolcsóbb és szinte a leghatékonyabb megoldás. A gyári kontrollerek nem valami jók a PC után

3, PC-n olcsóbbak a játékok. Pl.: [link]

4, PC-re így is szükségem van.

5, a játékok sokkal butábbak konzolon. Sok játék másképpen működik . Gondolom részben a vezérlők miatt, másrészt más a konzolosok igénye.

2011. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs a 4-es pont ugyanaz,mint az első:)
2011. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

használtan vennék boxot ..

vagy gép . csak a monitor 2004-es 17 colos régi retek

2011. jún. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!