Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 bejelentkezés után,...

Windows 7 bejelentkezés után, majd Üdvözöljük szöveg után fekete képernyő jön elő. Sem a Ctrl+Alt+Del-re sem a Ctrl+Alt+Esc-re nem reagál. Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam csökkentett móddal, az is ugyanígy indul. Egyetlen javulást akkor érem el, amikor Csökkentett mód+Parancssor-os indítással indítom, majd megnyitom az explorer.exe-t a parancssorban. Ilyenkor szépen előjön a dolog. De hálózat még mindig nincs és még mindig csökkentett módban vagyok.
2011. jún. 8. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ez segíthet: [link]
2011. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Pár hónapja úgyan ez történt a gépemmel, újra kellett telepíteni. Azóta eltünt ez a hiba.

Szaki megállapította vírust kapott ami támadta a bios menüt.

Újra lett rakva a gép és üdvözlő szöveg után nincs fekete képernyő!

Öszintén bevallom nem igazán értek hozzá, de ezzel hozom összefüggésbe.

2011. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben sikerült valamilyen eredményre jutnom:

Szerencsére volt egy korlátozott felhasználóm a rendszergazda mellett. Azon minden oké volt, így be is jelentkeztem.

Ott meg már le tudtam menteni a beállításokat az Áttelepítővel, majd törölni a felhasnálót, újat csinálni, és arra felrakni a lementett dolgokat.

Ebbe már be tudtam lépni.


Ettől függetlenül szerintem ez nem egészséges dolog, és tényleg fogalmam sincs, hogy mi történhetett. Az a durva, hogy párhuzamosan ezzel, ugyanakkor egy másik gépemmel ugyanez történt...

2011. jún. 8. 23:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, a visszaállítást már korábban prbáltam, az nem jött be
2011. jún. 8. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán ezért lehet:


[link]


Ez magyarázatot adhat a két gép egyidejű "fekete halál"-jára.

2011. dec. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!