Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet 1 filmből sorozat...

Hogyan lehet 1 filmből sorozatképet/screenshot-ot készíteni Media player classic-al?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 16:27
 1/6 anonim válasza:
A media player classic-al nem lehet screenshootot csinálni.Használj bs player-t vagy km playert.Ha kérdéseid vannak a google segít.
2009. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

View/Otions/Output...itt vedd ki az OverlayMixer elöl a pipát és tedd SystemDefaultra...

Mentés a File/Save Image(ALT+I), és jpg, vagy bmp-be menthetsz. Viszont a sorozatképet nem tudom hogyan lehet megoldani.

2009. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van bs playerem is a pro 2,14 de még annál se jöttem rá,hogy hogyan kell vele 1 filmből sorozatképet kimenteni.
2009. márc. 21. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam sorozatkép készítésre, ImageGrabber>>> [link]

...viszont nem egymásután csinálja a képeket...(nem tudom ezt szeretnéd-e), hanem időben elosztva...

Ha egymásután a cél, akkor ötletként kipróbálhatod, hogy lelassítod a lejátszást, és úgy készítesz sreenshot-ot...?

2009. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ez lehet, h segíthet, bár angol a leírás, de képekkel is be van mutatva, h lépésről lépésre mit kell csinálni.


[link]

2009. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Telepíted a k-lite codec packot,ebben benne van a mpc. [link] nem kell állítgatni semmmit,csak a szokásos next,next,next,módon mész tovább.Miután feltelepítetted a gépedre,megnyitod a k-lite codec pack telepítési mappát,és benne a mpc-ot.Innentől kezdve:


File - Quick Open File - kiválasztod a videót amiből a képkockákat akarod nyerni - a video elindul,alul leállítod a stop gombbal - File - Save Thumbnails - a megjelenő ablakban változtathatsz az oszlopok számán,személy szerint a 8 4-es variációt használom ez harminckét kisképet jelent - megadod a mentés helyét - mentés.

Körülbelül 10 másodperc múlva kész a screenshot.Az eredmény: [link]



Megjegyzés: Telepítésnél a mpc automatikusan az alapértelmezett videolejátszóvá teheti magát,ezt utána nyugodtan meg lehet változtatni a windows intézővel : menü megnyitása a videón - társítás - alapértelmezett program választás - és bejelölöd azt a videolejátszót amit addig használtál,nálam a vlc player.Az hogy melyik az alapértelmezett videolejátszó,nem befolyásolja a mpc screenshot készítését.

2011. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!