Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet internetkapcsolatot...

Hogy lehet internetkapcsolatot létrehozni a Linux Fedora alatt?

Figyelt kérdés
Valaki leírná vagy belinkelni azt a magyar leírást ahol leírják hogy kell telepíteni az internetkapcsolatot Linux Fedorára? internetkapcsolatom Invitel,felhasználóval lépek be... és minden egyes gép indításnál el kell indítsam az internetet.a kultúrált nem lenéző nem lekezelő válaszokat előre is köszönöm!.:)
2011. jún. 10. 00:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! A múlt héten próbáltam ki először a Fedora 15-öt. Én úgy vettem észre hogy a hagyományos hálózati kapcsolatok alkalmazás van. Mármint én Ubuntut haszánlok és ott is ugyan ez van.:) Szóval DSL fülre kattints-> hozzáadás-> megadod a felhasználó nevet, jelszót stb. és körülbelül ennyi:) Szerintem akár autómatikusan is tudna csatlakozni:)

Ha a 15öt használód akkor a keresd meg a vezérlőközpontban a hálózati kapcsolatok menüpontot. Bár már nem fedót használok, mert nem jött be:) de ha jól emlékszem van ilyen:) Sok sikert hozzá! Ha nem sikerül írj az ubuntu.hu-ra ott szívesen segítenek,, más disztrókban is:)

2011. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!