Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a photoshop ami...

Melyik az a photoshop ami ingyenes és magyar?

Figyelt kérdés
regisztrációt nem feltétlen igénylő, magyar nyelvű photoshopot szeretnék letölteni, lehetőleg olyat, ahol tudom állítani a szem és ávltoztatni a haj színét, esetleg ki lehet javítani az alkat és a bőrhíbákat, pl kerekíteni az arcot úgy h mégis természetesnek hasson.
2011. jún. 10. 18:43
 1/7 A kérdező kommentje:
pl ha sminket szeretnék magamnak, vagy barnábbra fehérebbre csinálni a bőröm, esetleg nagyobbra a szemeim, vagy kiigazítani a szemöldököm, lilára vagy feketére esetleg hosszabbra a hajat, vagy h dúsabbnak hasson
2011. jún. 10. 18:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézz szét torrent oldalakon illetve innen letöltheted: *****

Én személy szerint CS5-öt használom ami szerintem sokkal jobb :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha értesz a Photoshophoz, akkor a GIMP nem fog gondot okozni, ingyenes, letölthető. Online szerkesztőprogram a photoshopban: Adobe Photoshop Express.
2011. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ingyenes Photoshop nincs, ezeket a CS2vel is meg tudod csinálni. (regisztrálni meg nem feltétlen kell a használathoz, csak a szériaszám kell)
2011. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szériaszámot honnan tudom lenézni?
2011. jún. 10. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:

GIMP - magyar nyelvű több platformos, majdnem minden funkciója megvan ami a PS-nak, és ingyenesen letölthető.

A YouTube-on találhatsz hozzá oktatóvideókat.

2011. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt javaslom... [link]
2011. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!