Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egyszer irható...

Hogyan lehet egyszer irható lemezre több filmet kiirni, hogy azt meg lehessen asztali dvd lejátszón nézni?

Figyelt kérdés
csak ha egy filmet irok rá akkor játsza le ....ezek torrentről letöltött divix filmek
2011. jún. 11. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

és simán divx-ben irod ki? vagy dvd-formátumot választod iráskor? mert ha dvd formátum, akk nem fogsz tudni többet ráirni mer nem lesz hely. ha sima avit irsz akkor meg adat cd/dvd-ként ird a lemezt, csak a filmeket ird ki rá (tehát ne mappákat, hanem egymás alá x.avi y.avi....) és a dvd-nek kezelnie kell.

sok sikert

2011. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm avikat irok mégsem játsza le a dvd érdekes ,mert az ujrairható lemeznél ilyen gond nincs...egyszerűen nem értem
2011. jún. 13. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
ujrairható dvd? nézd meg h pluszos vagy minuszos, és nézd meg h ami egyszer irható az milyen. lehet ez is egy porobléma... de am több ötletem nemigen van:S
2011. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
minuszosra irom köszi hogy próbálsz segiteni
2011. jún. 15. 10:35
 5/11 anonim ***** válasza:
az ujrairható is minuszos meg a sima is?:S nemértem:S probáld meg h nem zárod le a dvdt.. milyen progival irod ki? sz.gép lejátssza a filmeket rendesen?
2011. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a laptop lejátsza a filmeket ha kiirom néróval ujrairható lemezre semmi gond tudom nézni a tv-n,de ha csak egyszer irhatóra irom ami olcsóbb lemez azt már nem tudja a dvd lejátszani...üdv
2011. jún. 15. 17:22
 7/11 anonim ***** válasza:
akk csak azt tudom tanácsolni, hogy vegyél cd-ket, amikre csak egy film fér rá aviban, (olcsóbb mint a dvd) és akk csak egy lesz a cd-n és jól is jársz vele anyagilag:) meg sztem az lehet a gond h régebbi fajta az asztali dvd-d és csaka egy filmet képes kezelni. de cd-k megoldások lennének sztem:)
2011. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,egyéves sony dvd-m van ,képzeld csupa avi filmet lejátszott tegnap,lehet az a gond,hogy ha az egyik film dvd rip a másik Brr rip ...de marad a cd ahogy irtad én nem tudtam,ogy azt is lelehet játszani asztali dvd....köszönöm a segitséged szép napot!
2011. jún. 16. 07:48
 9/11 A kérdező kommentje:
bocs ,még megkérdezném hogyan kell cd -re filmeket irni hogy állitsam be a nérót?
2011. jún. 16. 11:01
 10/11 anonim ***** válasza:
ugyanaz, sima adat cd/dvd irása. csak később nem dvd-t hanem cd-t választasz. vagy már az elején lehet h van ilyen legördülő menü ahol választhatsz h cd-t vagy dvd-t akarsz irni.
2011. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!