Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van e olyan program, amely...

Van e olyan program, amely egy nagyméretű képből kivághatok egy képet, de úgy, hogy közbe mutassa, hogy mekkora képméretet jelölök ki?

Figyelt kérdés
Mert van egy 2560 x 1707 méretű kép, de szeretném beállítani háttérképnek(1280 x 1024-re kéne) de elég lenne a képnek egy kis része is.De így ha például kivágatom Windows Live Fotótárral, nem tudom, hogy mekkora képméretet vágok ki, és ilyenkor gyakran vagy túl nagyot, vagy túl kicsit vágok ki.Aki tudna ilyet mutatni, annak nagyon hálás lennék!Előre is köszi aki segíteni próbál, zöld kezet is adok!:D
2011. jún. 11. 17:20
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:
Az Irfanview kijelölésnél a címsorban mutatja.
2011. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném írni, hogy már kerestem pár programot, de sajnos egyik sem szolgálta megfelelően célját, vagy fizetős volt, vagy vírust tartalmazott, vagy el se indult:-(
2011. jún. 11. 17:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm, megnézem!Megy a zöld kéz!:D
2011. jún. 11. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A Photo Filtre is mutatja az alsó sorában.


http://www.youtube.com/watch?v=9gS9os2M5Jk

2011. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, ez kicsit könnyebben tudom irányítani, mint az IrfanView-t.Megy Neked is a zöld kéz!:-)
2011. jún. 12. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!