Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent fájljait hogy lehet...

Utorrent fájljait hogy lehet lementeni?

Figyelt kérdés
Van kb 150 torrent betöltve a utorrent-embe, de ujra szeretném telepíteni a gépet és arra keresem a választ hogy hogyan tudnám áttenni majd az ujratelepített gép utorrentjébe a már meglévő torrenteket, hogy azon a gépen is tovább tudjam seedelni.
2011. jún. 12. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

1 lemented a torrent fájlokat

2 elmented azt a mappát amibe a dolgok vannak


3 majd telepités után vissza pakolod öket

:))

2011. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a utorrent programból hogy tudom kimenteni?
2011. jún. 12. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:

:)


nem tudom

az utorrent böl nem lehet

de a HHd röl igen

2011. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lindmayer ***** válasza:

egész egyszerűen fogod a telepített utorrent-állományt( egy darab fájl), és átmásolod. Próbáld ki az újratelepítés elött ezt a fájlt futtatni egy másik gépen: láss csodát a torrent állományok ott lesznek:) (csak hibát jelez, mert nem találja a fájlokat)

de az eredetileg megadott útvonalnak nem szabad megváltoznia(mármint a filmeknek és a játékoknak), hiába lehet átírni, nekem nem működött a dolog( kb 1 éve)

de ha megvannak maguk a torrentfájlok(a böngésző beállításánál megnézheted hová menti le), akkor kiválogathatod, hogy melyiket töltöd még vissza, és a telepítés után megint letöltöd őket, pontosabban, ha az a letöltési helyet adod meg ahol a cucc is van, akkor leellenőrzi az állományt és már tölti is fel

2011. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!