Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et a linuxra? Hogyan?

Windows 7-et a linuxra? Hogyan?

Figyelt kérdés

Vettem laptopot.

Kéne egy kis segítség.

Ubuntu linux van rajta, de win 7-t szeretnék rátenni.

Nagyon bonyolult ez?

Ha beteszem a win lemezt ugy nem jó, de a biost se érem el.

Ha lenne időd leírni hogy hogyan kell addig amig a win elindul a többit már tudom.

Köszi.:)


2011. jún. 12. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Érd el a BIOST és állítsd át, hogy a cd ről bootoljon. E nélkül sajnos nem megy...
2011. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

biost miért nem éred el? amikor bekapcsol a gép egyből nyomogasd a delete gombot, esetleg kiírja azz elején képernyőre hogy press .. for setup, akkor azt

bios megvan, boot sorrendet átállítod és kész,de ezt már te is tudod.Az hogy van rajta linux vagy nincs olyan szempontból mind1, hogy a biost el kell tudnod érni!

2011. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elég régen telepítettem fel windowst

sokat felejtettem ezért kellene segítség, ha lenne itt valaki egy fél órát és tudna válaszolni a kérdésre

ha van itt valaki legyen szíves irjon

a gond hogy 4 particiót adott be és nem tudom mit tegyek.

2011. jún. 12. 19:57
 4/5 lindmayer ***** válasza:

ha jól értem, akkor a biost már elérted, és a telepítésnél a partíciókezelésnél tartasz?

Ha nincs rajta semmi fontos adat, akkor nyugodtan formázhatod az egészet(miért is lenne, hisz újonnan vetted), és olyan partícióméreteket hozol létre, amilyet akarsz(a win7-nek legalább 40 giga kell)

2011. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget.:) sikerült.:)
2011. jún. 13. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!