Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crackelni akarok de a Daemon...

Crackelni akarok de a Daemon Tools azt írja ki amikor a cracket beakarom másolni, hogy nem tehetem mert írásvédett. Hogy érjem el, hogy ne legyen írásvédett? SEGÍTSÉÉÉÉÉÉG!

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:02
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
A Daemon Tools -nak van ingyenes változata is, miért nem azt használod?
2011. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne a Daemon Tools-ba húzd be a crack-et (a bemountold virtuális meghajtóba), hanem a feltelepített játék mappájába.
2011. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha felül akarsz vele írni egy azonos nevű fájlt (ezt nem írtad), akkor lépj ki a DAEMON Toolsból (jobb klikk a tálcán az óra mellett lévő ikonjára és klikk a Kilépés-re, vagy ha nem magyar, akkor az Exit-re). Utána már felülírhatod az eredeti fájlt.
2011. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, kérdés, hogy mit akarsz crackelni (ezt sen írtad). Az előző leírás a DAEMON Tools crackeléséről szól.
2011. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez kellett. Közben videókról rájöttem én is:) Viszont lenne mégegy kérdésem. Crackelt játékkal tudok neten játszani?
2011. jún. 12. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, miféle játék.
2011. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Battlefield BC2, Fifa 11, F1 2010, NFS Shift 2. Ezek közül melyikekkel játszhatok?
2011. jún. 12. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknél az új játékoknál már van védelem a tört online játék ellen.
2011. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval ne nagyon próbáljam?
2011. jún. 12. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!