Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Nlite programmal olvastam,...

Az Nlite programmal olvastam, hogy hogyan kell a windows mellé telepíteni, de mi van, ha épp a windows összetevőit akarom lecserélni? Sikerülne?

Figyelt kérdés
Az Nlite felhasználók pár alkotását már ismerem,csak én arra vágyom,h a windows media player,explorer,és a movie maker benne se legyen,és kicserélhessem számomra előnyösebb programra,plussz persze összeválogatnám ami nekem kell egy rendszerbe,mindenből a nekem legjobbat,szerintetek lenne akadálya?
2011. jún. 13. 03:50
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Ezekkel félnapokat is elcs*szel az életedből, mire használható telepítőt hegesztesz magadnak. És csak könnyűnek látszik, valójában nem az. Na meg célszerű letesztelni virtuális gépen is az elkészült telepítőt, hogy ne éles telepítés közbe fogdosd majd a fejed.


Ehhez képest, leszedni a kedvenc programjaidat, majd telepíteni őket Win telepítés után kb. fél óra.

2011. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!