Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Metin2-t tolom, és aki ért...

Metin2-t tolom, és aki ért hozzá az segitsen. Ha sok mob (szörny) van a közelemben nagyon laggolok és befagy a kép és semmit sem tudok kezdeni. Ha a netem lenne rosz akkor késne de rendesen befagy a kép. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
nyers leszek és lényegre törő: szar a géped.
2011. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vedd lejjebb a grafikát.
2011. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a géppel semmi probléme benézted:'D friss új gép,legújabb cuccokkal,Dual core proci,8gb ram és egyebek...ennek a játéknak jóval kisebb elvárása van... :)
2011. jún. 14. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
és nekünk ezt a kisujjunkból kellett volna kiszopni?!
2011. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
DirectX, driverek rendben? Ha más programnál is befagy akkor az alkatrészeket egyenként le kell tesztelni terhelés alatt. Ha csak ez az egy, akkor újratelepítés. Több ötletem egyenlőre nincs
2011. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem is kelél tudnod,de én nem tippezt hanem választ akartam..és am a DirectX után nézek:) ksözke:)
2011. jún. 17. 01:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Figy, elhozod a géped, játszok rajta 8 órát és megmondom hogy mi nem klappol. Ilyen messziről elég nehéz tippen kívül mást adni.
2011. jún. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és akarni a templomban kell.
2011. jún. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!