Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem csinál semmit sem a...

Miért nem csinál semmit sem a uTorrentem?

Figyelt kérdés

Tegnap még működött normálisan (win7tel frissen újrarakva), de újra raktam a gépet ma (ugyanazzal a) Win7tel, s most már nem működik.

Próbáltam ezt a leírást ***** , de elakadtam ott hogy mennyek fel a PortForward.com-ra és válasszam ki a routerem (kidob vmi fizetős oldalra).


Több utorrentet kipróbáltam és átolvastam jó pár fórumot de nem akar úgy sem menni, vagy simán nem találtam meg azt amit mondtak.


Wifi router: TP link WR340GD



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 13. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
mégis mi nem működik? nem tölt le? nem indul el a program? ha eddig ment, akkor most nem kell port forward
2011. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, valahogy kimaradt az h nem tölt le, se fel :S port forward-dal próbálkoztam, majd nyomtam egy restartot a rouretnek (30mp-s reset gomb)
2011. jún. 13. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
és ha éppen senki se tölti fel?
2011. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehetlen, több torrenttel is kipróbáltam, és több torrentoldallal, olyanokat kerestem ahol pillanatnyilag minimum 200 seeder van.
2011. jún. 13. 22:12
 5/5 A kérdező kommentje:
tévedtem, most megpróbáltam egy bithorlóssal, és az ment, beloados közül (4db) egyik sem ment
2011. jún. 13. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!