Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet-e egyszerre Msn és...

Lehet-e egyszerre Msn és Yahoo messenger a gépen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de msn-re ne winfos live messengert használj, mert az mára gyakorlatilag használhatatlan lett!
2011. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a gond a live messengerrel? A többi szutyok pedig nem támogatja a live messenger össezs funkcióját.
2011. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokat zabál, rusnya csicsás a kinézete, 5 esetből 1x lehet rajta elküldeni egy fájlt, a leggyakrabban az nem küldi el az üzeneteket, soroljam még?

Egyébként hülyeség, h a többi nem támogatja, pl. az amsn majdnem mindent tud alapból, amit a wlm csak plusszal együtt, és amit nem, arra is lehet plugint letölteni.

2011. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi az a sokminden, amit tud alapból, de pl próbáltam egy hívást indítani, és ezt kaptam rá: "... nevű ismerőse a Messenger olyan verzióját használja, amely nem tartalmazza a számítógépek közötti hívás támogatását. Kérje meg ismerősét, hogy frissítse a Messenger programot a legújabb verzióra, majd próbálja megismételni a hívást" Másrészt mér a bejelentkező ablak sem túl user frienly, beírom az email címet, tab, beírom a jelszót, tab..próbálok tabbal ugrani a gombra, de semmi visszajelzés hogy hol állok, aztán egyszercsak eltűnik a beírt jelszó. Nem működik a "offlinenak mutatás adott ismerős felé", amit az "új" messenger tud. Néha megpusztul a configutarion ablak, nem frissűl, kb 50x100 pixeles méretben jön be, arról nem is beszéléve, hogy céges környezetben nem akar csatlakozni, míg a sima wlm simán megy alap beállításokkal (jó, persze lehet proxyt beállítani, de mért nem megy alapból?). Értem én, hogy free, meg GPL, de azért még messze van az eredeti tudásától. 0.98.4-es verziót próbáltam.
2011. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a másik félnek is amsn-je lenne, tudnál vele hívást indítani. Egyébként a micro$oft híres arról, h leszarják a szabványokat, szal itt ők lehetnek a ludasok sztem.

Bejelentkezni sose próbáltam úgy, h tabbal ugrok a gombra, jelszó után enter egyszerűbb :D

Az offline-nak mutatás adott ismerős felé az rövidebb néven a letiltás :D Azt nem tom, h úgy tudsz-e írni az illetőnek, de annak nincs túl sok értelme.

A configuration ablak nálam soha nem pusztult meg.

Ha nem frissül, az is jobb, mintha kényszerítene h frissítsd, különben nem engedne be.

Át lehet méretezni, és onnantól akkorában jön be, amekkorában te akarod.

Céges környezetben nem próbáltam, a munkahelyen nem kell msn-ezni. Ha mégis kellene, akkor oda akár egy fapados kliens is jó, mint pl. a Miranda.

2011. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ezaz, hogy nem az amsneknek egymás között kéne kompatibilisnek lenni, hanem az eredetivel kéne kompatibilisnek lenni, mivel azt használják többen. Az offline-nak mutatás és a letiltás nem ugyanaz. Míg az utóbbi esetben nem tud neked írni, addig az előbbi esetben tud, csak nem lát elérhetőként. Ez a 2011-es messengerben jelent meg. "Munkahelyi környezetben nem kell"..erre azt tudom mondani, hogy ugyanazt a gépet (és ugyanazt a domainbe léptetett windowst) használom otthon is, így szeretném ha nem fapados lenne a messengerem. Persze munkahelyen Office Communicatorral vagy Lync-kel beszélünk egymásközt.

Még egy gond az amsn-nel. Be voltam jelentkezve live messengerrel, beléptem aMsnnel, erre kiléptetett a másik - Nem támogatja 2011-ben a több gépről történő belépést? Ez nem egy új feature a live messengernél sem. (2db amsn-nel nem próbáltam)

2011. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!