Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy számítógépes játékhoz...

Torma Tamás Norbert kérdése:

Egy számítógépes játékhoz milyen programok kellenek, hogy elinduljon?

Figyelt kérdés
Mondjuk a gta 3(ez egy nagyon régi játék a legrosszabb gépeken is menne)de nekem sztem a progik miatt nem megy,milyen progikat toljak fel hogy működjön és maxra tolhassam a felbontását?
2011. jún. 14. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell egy chipset driver,egy videókari driver egy directx9.ha olya a gépe akkor hangkari driver és kb ennyi
2011. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Videó kártya,hangkártya van,meg egy csomó cucc adobe reader flash player,service pack 2,ace mega codeckpack,meg stb,az a chipset nemtom mi nincs,a dx-et meg felraktam de csak a progifilesben van,nincs a mindenprogramban.
2011. jún. 14. 18:21
 3/7 A kérdező kommentje:
megahogy beállítanám a gta 3-ban a magasabb felbontást kilép rögtön.
2011. jún. 14. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem bírja akkor a géped ... azért nem megy minden gépen.
2011. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vitális Mátyás válasza:

Ó, persze,én azt mondom.


1. Kattints kétszer a jobb egérgombbal a játékkal és kattints arra rá hogy tulajdonságok.

2. Ha megvan, akkor kattints egyszer a Kompatibilitás-ra!

3. Aztán kapcsold be a Kompatibilis üzemmódot, és állítsd át legalább (Ha XP-d van akkor Windows 98-ra!) Így már menni fog talán... Nekem sikerült így!

2011. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Vitális Mátyás így működik a gta3 és max grafikára feltudom rakni.Ezer hála:)
2011. jún. 18. 07:36
 7/7 Vitális Mátyás válasza:
Szívesen!
2011. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!