Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne úgy felvenni...

Hogy lehetne úgy felvenni valamit a számítógépről, hogy az alatta szóló hangot is rögzítse?

Figyelt kérdés
Windows7em van, és amióta nem xp nemtudok felvenni úgy egy videót hogy közbe a hangot is felvegye hozzá... például indavideóról fel akarok venni egy részletet az egyik sorozatból,ez megvan Hypercammal.. de hogy állítom be hogy a hangot is rögzítse? külső hangerő volt régebben xpn de már nem találom..FONTOS!:)
2011. jún. 16. 11:39
 1/2 anonim válasza:
hát, ha megvan a felvevő, program, és BIZTOSAN tud hangot is rögzíteni, akkor csak annyia dolgod, hogy megkeresed, a hangszabályzódat. vagy a win7 alap progiját, vagy ha van fent egy sound manager, azzal is, nagyon jól lehet minden hang beállítást csinálni. Nah de az a lényeg, hogy az input, tehát a felvételnél, állítsd sztereóra, mert az a gép hangja, amit a hangkártya juttat el a hangszórókba, és ha ezt a hangot, veszi fel, akkor, a legjobb minőségbe, mikrofon nélkül, veheti fel a hangok, csak finomítani,kell a hangerőn, hogy ne recsegjen :) Remélem érthetően, mondtam, és segítettem.
2011. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
realtek HD audio manegerem van, azon mindent beállítottam (elméletileg) és még igyse jó.. windows movie makerrel is ment régebben.. de már ott is néztem.. le irnád pontosan légyszives hogy mit és hol kéne beállítanom?:S
2011. jún. 16. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!