Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tölthetem le a Photosho...

Honnan tölthetem le a Photoshop-ot, ingyen?

Figyelt kérdés

Már régóta keresek egy oldit, ahonnan le lehet tölteni... eddig az összes oldal amit néztem az rossz volt, és nem lehetett telepíteni. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna egy ilyen oldiról. :) Ingyenesen persze.

Meg nem tudom, hogy le lehet-e magyar verzióba is tölteni... :/


2011. jún. 18. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A photoshop nem ingyenes szoftver, be kell menni a boltba és megvenni.
2011. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kgb-site.net oldalon nézz körbe. regisztráció után letölthetsz mindent, még key-es változatot is. De hogy mennyire működnek, azt nem tudom.
2011. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ajánlom, hogy kukkants meg pár torrent oldalt is.(Ha nincs letöltőd akkor töltsd le pl. a BitTorrentet.

Pl.: [link] (nem 100%, hogy működik, de megbízható)

2011. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a GIMP-et ajánlom, ha nem tudod a Photoshopot megfizetni. A warezolás még mindig lopás. Én már megjártam vele. Azóta tudom, mi az az Openoffice, a Gimp és sok más ingyenes, de nagyszerű program.
2011. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló bekaphatja, kiváncsi vagyok ő is megvette-e..

Nem pár ezer forintba kerül, szóval..

2011. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
[link] Innen letöltheted. Teljesen ingyenes, és tökéletes. Én évek óta ezt használom.
2011. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen megvettem mivel a munkámhoz kell. Nem volt olcsó de 3-4 munkám bőven visszahozza az árát...
2011. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is ebben a témakörben "dolgozom" persze nem főállásként. csak másodlagosan, és nekem is eredeti de ez mindegy..

a lényeg hogy országunkban nem engedheti megy átlagos ember magának, hogy hétköznapi dolgokhoz, egy két kép szerkesztéshez megvegye az egész szoftvert.

2011. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!