Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen karaoke szerkesztő...

Milyen karaoke szerkesztő programok vannak?

Figyelt kérdés
Linkeljetek PLS!Ha lehet magyar nyelvűt.
2011. jún. 19. 10:51
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Attól függ mit értesz ez alatt. Énekhang eltávolítására nincs normális házi megoldás.

Ha videót akarsz időzített felirattal, akkor régebben használtam az AV Video Karaoke makert. Ingyenes, nem tud magyarul, viszont néhány perc alatt rájöttem, mit hogyan kell.

[link]

2011. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvan a zene amit szeretnék karaokinak megcsinálni,de aki énekel alatta azt nem akarom törölni.Csak h a szöveg mellette legyen h lehessen olvasni.
2011. jún. 19. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
a Minilyrics nevű program tökéletes erre a célra. Feltelepíted és ha pl bekapcsolod az Aimp2-t, egyből elkezdi mutatni az éppen játszott szám szövegét:
2011. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia Előző:)

Nagyon jó a progi,jó h magyar de nem értem:D BEkapcsoldatm Win MEdia Playert de csak a címét mutatja :S

Ha tudod h kell használni el tudod nekem magyarázni?

Köszi

2011. jún. 19. 15:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Fúúú...Hát ez nagyon jó program,nagyon-nagyon-nagyon Köszönöm neked aranyos vagy..:)Már rájöttem hogy kell.Mégegyszer nagyon köszönöm neked.
2011. jún. 19. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!