Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TS3 crack: "A Windows nem...

TS3 crack: "A Windows nem támogatja ezt a CD-R-formátumot. Próbáljon másik lemezt. " mit jelent? Hogyan tovább? (Egyszer már fel volt telepítve)

Figyelt kérdés
Amikor a The Sims 3 crackelésénél a TS3 -t a Game/Bin -be másolnám, beillesztéskor ezt írja ki: "A Windows nem támogatja ezt a CD-R-formátumot. Próbáljon másik lemezt. " Ez mit akar jelenteni? (Egyébként egyszer már fel volt telepítve a gépemre a TS3, csak letöröltem, hogy legyen még hely és most megint fel akartam telepíteni. ) Mit csináljak?
2011. jún. 19. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg a játékot. Amikor te letöltesz egy játékot, az olyan, mintha ellopnád a boltból. Te örülnél, ha betörnének hozzád, és ellopnák a TV-det teszem azt?
2011. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem letöltöttem, hanem egy másolt játékokat árusító üzletben megvettem az eredeti játék árának tizedéért két héttel hamarabb ugyan olyan minőségben. Aki ezek után akkora lúzer, hogy megveszi az eredetit, az meg is érdemli a pénzkidobást. Egyébként nem hiszem, hogy az EA olyan hatalmasat károsodna azon, h 20000 Ft -tal kevesebbet zsebel be... Ja, és ez az egészen komoly összegű spórolás megér nekem egy kis szarakodást a crackelésnél. Már bocs.
2011. jún. 20. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ekkora lúzer nem lehetsz, hogy másolt játékért PÉNZT adsz...
2011. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) A netről a játék mellett vírus is jöhet le (és le is jön..), emellett a letöltött játékok többnyire rosszul működnek, hibásak és le kell melléjük még cracket is tölteni, ami még több vírussal jár, ergo a vírusoktól halott gépemre költök 10000-t, az eredeti TS3-ra 17000-t, másoltam megveszem 500-ért. Csak ha az anyagiakat nézzük. Egyébként ha nem tudsz a kérdésemre értelmes választ adni, akkor húzz el és ne irogass bunkóságokat (nem mintha nem szórakoznék csodásan: vidáman töltöm el unalmas szüneti napjaimat, mert felvidítasz XD )
2011. jún. 21. 18:08
 5/6 mr.zsozso válasza:
Ez nem mindig igaz én letöltöttem és semmi baja se a gépemnek se a játéknak és a crack is simán megy
2013. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratula, egy laza másfél éves késéssel sikerült válaszolni, tapsoljuk meg!
2013. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!