Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Codemasters: F1 2010 Lehetsége...

Codemasters: F1 2010 Lehetséges az unpatchelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Röviden annyi lenne, hogy már a 3. szezonban jártam, amikor felraktam a patchet a játékhoz. Billentyűzettel játszottam, és elég jól ment, viszont a patch „kissé” megváltoztatta az irányítást, és azóta semmi kedvem játszani. A kérdés annyi lenne hogy lehetséges-e valahogy unpatchelni a játékot, vagy csak az újratelepítés lehet megoldás? (Ha igen, akkor hol a rákban van az uninstall? Mert sehol nem találom...)


Idióta válaszoktól kíméljetek meg. Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. jún. 19. 19:30
 1/2 Pj0tr ***** válasza:

Konkrétan unpatchelni nem lehet, viszont ha újra is installálod a mentést nem biztos, hogy be fogja tudni olvasni, mert az már az újabb verzióhoz tartozik és ez úgy működik, hogy az újabb verzió olvassa a régebbi mentését, viszont fordítva nem megy. (Persze ettől még működhet a dolog.)

Hogy érted, hogy megváltozott az irányítás? Más gombokkal működik? Mert azt ugye lehet orvosolni.

2011. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma, hogy esetleg más gombokra rakná. Csak megszoktam egy beállítást, és annak a pontos irányítását. Pontosan tudom mikor, hogy fog viselkedni az autó, de ezt teljesen felborította a patch. Lehet hogy csak azért, mert kicsit laggol így a gépem. Fura, mert a patch előtt minden maxon volt, és egyátalán nem laggolt, most pedig közepes beállításon, 1024*768-ban is kicsit szaggat, max felbontáson pedig úgy szaggat, hogy már irányítani is alig tudom. A mentéssel az a helyzet, hogy semmivel nem jutottam előrébb mint a patch előtt, szóval maradtam 3. szezon kínai nagydíj Q2-ben. Köszönöm a válaszod. Megpróbálom újra rakni, hátha úgy jó lesz.
2011. jún. 24. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!