Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SUSE Linuxon hogyan lehet...

SUSE Linuxon hogyan lehet telepíteni?

Figyelt kérdés
tegnap kaptam 1 laptopot a legújabb suse linuxxal, de nem tudom telepíteni a firefox4-e, mert nem tudom melyik fájlt kell futtatni. valaki segítsen!!
2011. jún. 19. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ubuntuban: szoftverközpont ---> és ott lelehet tölteni majd telepíteni fennakadás mentesen.

Ha valami így sem menne töltsd le valamivel a linuxos Firefoxot, a telepítőre jobb gomb ---> jogosultságok ---> sajnos nem emlékszem melyik fülön van ---> írás és olvasás legyen mindegyiknél kiválasztva és Admin legyen a jogosult felhasználó. Ha így sem megy próbáld root-ként a terminálban. De szerintem ha windowst szoktad meg nehéz lesz a linux! :S sudo parancsokat megjegyezni igen nehéz olyannak aki nem ért linuxhoz.

2011. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a wine-t sem tudom telepíteni, valami tipp?
2011. jún. 19. 20:53
 3/13 anonim ***** válasza:
szoftverközpontban próbálod?
2011. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kellene elolvasni a kézikönyvet, mielőtt valami új dolgot kezdesz használni? (de)


[link]


A kérdésedre is megtalálod a választ benne.

2011. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ez se segít én nem találom az asztalra töltött csomagokat a telepítéskezelőben
2011. jún. 19. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Középső Mozilla Firefox Linux-ra készült.

[link]

2011. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De, benne van a megoldás. A megoldás első része, hogy nem úgy akarod használni, mint a Windowst. Utána olvasd el a dokumentációban a 3.3-as pontot. Használd a csomagkezelőt, azért van!!! Minden egy helyen van, nem kell innen-onnan összevadászni a programokat.
2011. jún. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem hozza fel se a firefoxot se a winet
2011. jún. 20. 09:18
 9/13 P.O.C. ***** válasza:
2011. jún. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A Suse menüjében a szoftver központban keresgélj. Ott probléma nélkül töltheted és telepítheted a programokat.


Sok sikert :)

2011. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!