Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letet kulső merevlemezre...

Sün18 kérdése:

Letet kulső merevlemezre vindows telepiteni? Ugy hogy ha bedugom usb-vel a gépbe akkor az op rendszer induljon el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg és kiderül.
2011. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valaki olyan nem tudna válaszolni aki már probálta és van tapasztalata?
2011. jún. 20. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
ha tud USB-ről bootolni a BIOS
2011. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lindmayer ***** válasza:

nem próbáltam, de a válasz röviden igen.

Egyébként nincs értelme, ha azt szeretnéd, hogy több gépen is tudd használni(kivéve ha mindegyik ugyanolyan hardverfelépítésű)

2011. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lindmayer válasza teljesen helyt álló mivel minden hardvernek más a drivere. tehát ha mindig ugyan azon a gépen használod és tud USB-ről boutolni jó. amúgy meg semmi értelme.
2011. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KnYghT ***** válasza:

én próbálkoztam ezzel külső winchesteren pendrive-on is windows xp és 7 rendszerekkel eredménytelenűl.

az xp eldobta az agyát lemezhibával mikor telelítés után újraindult a windows 7 pedig telepítőből közölte velem hogy ő erre az eszközre nem tud rendszert telepíteni.


nekem csak azért kellett volna ez mert az asztali gépet nem csak én használom viszont nincs annyi helyem hogy külön rendszert húzzak ahhoz hogy dolgozzak is a gépen és igen jól jött volna egy 16 gigás pendrive-ra vagy egy 1tb-os winyóra az a rendszer.

2011. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2011. jún. 22. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!