Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tapasztalatok a Windows...

Tapasztalatok a Windows anytime upgrade programmal?

Figyelt kérdés
Felszeretném frissíteni a windows 7 starter op.rendszeremet windows 7 ultimate-vé. A kulcs megvan, csak az a kérdésem, hogy a frissítés után a fájlok, programok(!) megmaradnak, vagy minden törlődik?
2011. jún. 20. 23:08
 1/5 KnYghT ***** válasza:
Minden program megmarad az anytime upgrade csak annyit tesz hogy a licencnek megfelelően feloldja az adott windows verzió korlátjait és elérhetővé tesz olyan szolgáltatásokat amelyek a starter-ben nem találhatóak
2011. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én most upgradeltem egy Asus Eee Pc r105-öt, ugyan így Starterröl Ultimatera. Érdekesen zajlott de semmi nem veszett el és tökéletesen müködik!!
2011. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
énis nemrég frissítettem starter-ről ultimate-re, és minden megmaradt, csak új szolgáltatásokkal bővült a gépem :)
2011. júl. 24. 19:45
 4/5 anonim válasza:
Ha nem indiszkrét akkor megvetted a kulcsot a boltban, hogy upgradeld vagy leszedtél egyet a netről. Mert azon gondolkodtam, ha leszedek egyet akkor az számít, hogy angol vagy magyar nyelvű windowshoz van? Mert magyart nem talalok sehol
2011. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mind1 milyet szedsz le mert ha ultimatere updatelsz akkor bármilyen nyerlvet lelehet szedni :)
2011. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!