Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógépem állandóan...

A számítógépem állandóan mikor Metin2-ővel játszok:ütésnél újraindul. Hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés
1x vittem szerelőhöz rakni bele winchestert azelőtt még jó volt ment a gépemen a játék de most ütésnél újraindul.Hogy akadályozzam ezt meg?A szerelő rakott még bele új víruírtót is (amit nem kértem):Microsoft Security Essentials
2011. jún. 21. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Pontosabban megfogalmazott kérdés kellett volna.

1. HA játékon belül ütsz a karaktereddel ??

2. Ha a számítógépedre ütsz, mikor játszol??


Első esetben: TALÁN melegszik a processzorod, mert baj van a hűtésével. (de akkor nem csak "ütésnél" ,hanem a játék alatt bármikor újraindulhat)


Második esetben: Valami kontakthiba, alaplap hiba, sokminden lehet.

2011. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ne ütögesd a gépet :P
2011. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fu baz dmeg ennyi lowot már megjavitottam 1.an yád veri a farkát 2 nem melegedett túl a proci hanem hangkártyával volt a problem: informatikusok sem lesztek -.-"
2011. aug. 7. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha így írod körül nem tudunk segíeni Bill Gates sem tudná megmondani ezekbl az adatokból mert nem jól fogalmaztál hogy játékban ütöl vagy a gépet vered mertha azt teszed először is keress fel egy pszichológust ő segíteni fog hidd el ha rendben vagy menj el egy pc-s hez és ő átnézi neked rendesen !
2012. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a gépet
2012. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!